fbpx

 787 20 33 20

TENIS PARK OPEN 2019


INFORMACJE OGÓLNE

Tenis Park Open 2019 to cykl turniejów organizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha. Zawody mają wyłonić najlepszego tenisistę Bolesławca i okolic. Pod koniec sezonu rozgrywany jest turniej mistrzów Tenis Park Supermasters, w którym zawodnik z największą sumą punktów z całego sezonu otrzymuje Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym. W turniejach może wziąć udział każdy bez względu na wiek czy poziom gry (grają u nas osoby początkujące i zawodnicy). Formuła turnieju pozwala rozegrać każdemu uczestnikowi kilka meczy na poziomie najbardziej zbliżonym do jego własnych umiejętności.

Zapisy można dokonywać telefonicznie (tel. 787 20 33 20) lub przez formularz internetowy (poniżej) najpóźniej na dwa dni przed turniejem do godziny 18.00. Wpisowe wynosi 60zł od osoby.  Następny turniej 28.04.2019 (Niedziela) - godz. 9.00

AKTUALNY RANKING


REGULAMIN

REGULAMIN CYKLU TURNIEJÓW 
TENIS PARK OPEN 2017

1.TENIS PARK OPEN jest cyklem otwartych turniejów tenisowych dla amatorów rozgrywanych w ciągu jednego całego sezonu.

2.Turnieje rozgrywane są w kategorii OPEN.

3.Zwycięzcą cyklu jest zawodnik, który uzyska największą ilość punktów w turniejach zorganizowanych w sezonie 2017 oraz turnieju SUPERSMASTERS na zakończenie sezonu.

4.W przypadku takiej samej ilości punktów o zwycięstwie decyduje większa ilość wyższych miejsc, a w przypadku ponownego nierozstrzygnięcia wyższa siła gry, tj. suma wszystkich zdobytych punktów podzielona przez sumę wszystkich startów turniejowych w jednym roku kalendarzowym.

5.Punktacja turniejów:

MIEJSCE MASTERS 100 CHALLENGER 50 SUPERMASTERS
1 miejsce 100 pkt 35 pkt 200 pkt
2 miejsce 70 pkt 20 pkt 140 pkt
3 miejsce 45 pkt 15 pkt 90 pkt
4 miejsce 25 pkt 12 pkt 50 pkt
5-8 miejsce 10 pkt 7 pkt 30 pkt
9-16 miejsce 5 pkt 3 pkt 10 pkt
17-32 miejsce 3 pkt 1 pkt 5 pkt

6.Turnieje będą rozgrywane w kategoriach singiel i debel open oraz singiel kobiet.

7.Turnieje w kategorii open będą składały się z turnieju głównego  MASTERS 100 oraz turnieju dodatkowego CHALLANGER 50 dla osób, które przegrały w pierwszej rundzie turnieju podstawowego. Istnieje możliwość wystartowania tylko w turnieju CHALLENGER 50. Punkty z obu turniejów są równoprawne w klasyfikacji generalnej.

8.Zawodnicy mają obowiązek stawienia się do gry w ciągu piętnastu minut od chwili wywołania gry przez organizatora turnieju. W przypadku nie stawienia się jednego zawodnika następuje automatyczny walkower dla zawodnika, który stawił się na korcie. W nadzwyczajnych okolicznościach za zgodą organizatora turnieju i zawodnika, który otrzymał walkower może dojść do rozegrania tego meczu.

9.Mecze rozgrywane są zgodnie z przepisami PZT. Organizator przed każdym turniejem ustala indywidualnie system rozgrywania meczy w zależności od ilości zgłoszeń.

10.Powstałe w trakcie turnieju kwestie sporne rozstrzyga organizator/dyrektor turnieju.

11.Każdy zawodnik biorący udział w turnieju wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, wykonywania zdjęć i filmów z jego udziałem oraz umieszczania tych informacji w internecie i wykorzystywania ich do celów promocyjnych.

12. Zapisanie się oraz start w turnieju są jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

13. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za powstałe kontuzje, uszczerbki na zdrowiu oraz uszkodzenie sprzętu powstałe w trakcie turnieju.

14. Zawodnicy biorący udział w turnieju zobowiązują się do przestrzegania regulaminu obiektu, na którym turniej się rozgrywa.

Organizator turniejów: SKF "Klub Aloha" 
Dyrektor turniejów w sezonie 2019: Nicolas Twardowski