787 20 33 20

Dnia 21 maja na kortach Tenis Parku w Bolesławcu odbył się 11 TPO. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach: Debel Open gdzie wystartowało w sumie 12 zawodników oraz po raz pierwszy w historii cyklu turniej mikstów: gdzie udział wzięło 5 par mieszanych.

Finał debla open był rewanżem za finał ostatniego turnieju. Tym razem lepsza okazała się para Tomasz Ziembikiewicz / Grzegorz Darul pokonują Rafała Kwiecińskiego i Kacpra Zwolskiego. Trzecie miejsce zajęła para Mariusz Sinica / Robert Tomczyk.

Bardzo ciekawy i zacięty był turniej mikstów. W finale para Klaudia Witas / Norbert Witas wygrała z Anną Haftarczuk i Filipem Zwolskim. Trzecie miejsce uzyskała para Gosia Nuckowska i Wojtek Bączek.

Gratulujemy pierwszego ale i udanego startu Wioli Obleszczuk, która wystartowała w mikście znakomicie dając sobie radę z bardziej doświadczonymi parami.

TENIS PARK OPEN to cykl turniejów organizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha. Zawody odbywają się w grze pojedynczej oraz podwójnej i mają wyłonić najlepszego tenisistę z Bolesławca i okolic. Na koniec każdego sezonu rozegrany będzie TENIS PARK MASTERS - turniej mistrzów po którym zawodnik z największą sumą punktów (singla i debla) otrzyma Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym.

FILMY

RELACJA Z TENIS PARK PIKNIK 2014

SUPERMASTERS'15 - FINAŁ DEBLA K. WITAS/ T. ZIEMBIKIEWICZ vs. R. STANKOWSKI / R. WALKOWIAK