fbpx

787 20 33 20

W dniach 22-23 października odbył się XIII TENIS PARK OPEN z cyklu turniejów o Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym 2011. Po raz pierwszy turniej został rozegrany systemem brazylijskim (do dwóch porażek). Aby zobaczyć wyniki turnieju należy przejść do dalszej część informacji.

W kategorii singiel kobiet trzecie miejsce zajęła Agnieszka Groth. Ciągle niepokonana zostaje Klaudia Witas, która w finale zmierzyła się tym razem z Anną Haftarczuk.

Od lewej: Klaudia Witas (Im) ,Anna Haftarczuk (IIm), Agnieszka Groth (IIIm)

W kategorii singiel open na pierwszym miejscu podium stanął Tomasz Ziembikiewicz, który został liderem rankingów. Drugie miejsce zajął Kacper Zwolski, a trzecie Roman Lisak.

Od lewej: Tomasz Ziembikiewicz, Roman Lisak, Kacper Zwolski.

Drabinka turnieju poniżej

DRABINKA kat. SINGIEL OPEN

TENIS PARK OPEN to cykl turniejów organizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha. Zawody odbywają się w grze pojedynczej oraz podwójnej i mają wyłonić najlepszego tenisistę z Bolesławca i okolic. Na koniec każdego sezonu rozegrany będzie TENIS PARK MASTERS - turniej mistrzów po którym zawodnik z największą sumą punktów (singla i debla) otrzyma Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w turnieju
Głównym sponsorem cyklu TENIS PARK OPEN 2011 jest:

Dziękujemy za wsparcie w organizacji turniejów.

FILMY

RELACJA Z TENIS PARK PIKNIK 2014

SUPERMASTERS'15 - FINAŁ DEBLA K. WITAS/ T. ZIEMBIKIEWICZ vs. R. STANKOWSKI / R. WALKOWIAK