fbpx

 787 20 33 20

LEKCJE GRUPOWE

WAŹNIEJSZE INFORMACJE ZAWARTE W UMOWIE:
zajęcia trwają 55min
umowa trwa do 23 czerwca 2024r. (obowiązuje 3 - miesięczny okres wypowiedzenia)
opłata za zajęcia jest stała i uśredniona przez cały okres trwania umowy. (dotyczy to również miesięcy świątecznych i ferii - czyli opłata jest niezależna od ilości treningów w danym miesiącu. Treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie)
W przypadku nieobecności spowodowanej chorobą uczestnika, wypadkiem losowym lub inną przyczyną koszty zajęć nie są zwracane.
HARMONOGRAM (sezon 2023/2024) i płatności

Opłaty należy dokonać najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej “Klub Aloha”, ul. St. Batorego 4, 59-700 Bolesławiec.
Numer konta: (PKO BP) 93 1020 2137 0000 9602 0131 2388,
Tytuł: Imię i Nazwisko - nr uczestnika - miesiąc"
W przypadku braku możliwości dokonania przelewu, opłatę można uiścić gotówką bezpośrednio u trenera.
Pozdrawiamy! Zespół Tenis Park Bolesławiec

FAQ (Najczęściej zadawane pytania):

1 .Czy opłata jest niższa, jeśli uczestnik nie może się pojawić na zajęciach?

Zgodnie z punktem 3.3 umowy, w przypadku nieobecności spowodowanej chorobą uczestnika, wypadkiem losowym lub inną przyczyną koszty zajęć nie są zwracane. Dopuszcza się jednak możliwość odrobienia zajęć (w miarę wolnych miejsc) w najbliższym i uzgodnionym terminie pod warunkiem, że nieobecność została zgłoszona co najmniej 24 godziny wcześniej poprzez wiadomość SMS pod numerem 787203320. Zgłaszanie nieobecności na zajęciach z wyprzedzeniem jest dla nas ważne, gdyż pozwala nam oferować terminy do odrobienia (wiemy, że mamy wolne miejsce w danym dniu w grupie).

2. Dlaczego opłata w miesiącu, kiedy są ferie lub święta, jest taka sama?

Zgodnie z punktem 3.1 umowy, zajęcia płatne są w systemie miesięcznym. Opłata jest stała i uśredniona przez cały okres trwania umowy - niezależnie od ilości treningów w danym miesiącu. Opłata miesięczna jest stała i skalkulowana dla określonej ilości godzin ustalonej w umowie w punkcie 3.5 - harmonogramie na cały sezon. Dla przykładu w październiku mamy 5 wtorków a w grudniu kiedy będzie miesiąc świąteczny będą 3 wtorki. Stała (uśredniona) opłata miesięczna została wprowadzona na prośbę rodziców aby można było ustawić zlecenie stałe na cały sezon treningów.

3. Dlaczego opłata w miesiącu, kiedy zajęcia zostały odwołane przez Tenis Park Bolesławiec (nie z winy uczestnika), jest taka sama?

Zgodnie z punktem 3.4 umowy, w przypadku gdy zajęcia nie odbyły się z powodu odwołania przez trenerów Tenis Park Bolesławiec, organizator zorganizuje dodatkowe terminy w dniach od 08.07.2024 do 14.07.2024 w celu odrobienia wszystkich zajęć. Tak więc zajęcia, które zostały odwołane z winy trenerów Tenis Park Bolesławiec, zostaną odrobione w ww. dniach (nie przepadają).

4.Dlaczego trener skończył zajęcia 5 minut przed czasem?

Zgodnie z punktem 2.5 umowy, zajęcia trwają 55 minut, w tym czas na przygotowanie się, rozgrzewkę oraz czynności porządkowe po zakończonych zajęciach (czas zajęć może zostać przedłużony stosownie do potrzeb realizacji założeń treningowych). Trenerzy potrzebują około 5 minut przerwy na sprawy organizacyjno-porządkowe (ustalenia z uczestnikami, rodzicami, rozliczenia, wpisanie zajęć do naszego systemu, toaletę itp.).

STAŁA REZERWACJA LEKCJE INDYWIDUALNE

WAŹNIEJSZE INFORMACJE ZAWARTE W UMOWIE:
zajęcia trwają 55min
umowa trwa do 23 czerwca 2024r. (obowiązuje 2 - miesięczny okres wypowiedzenia)
W przypadku nieobecności spowodowanej chorobą uczestnika, wypadkiem losowym lub inną przyczyną koszty zajęć nie są zwracane jeśli dane zajęcia miałyby się odbyć zgodnie z rocznym harmonogramem. W przypadku jeśli taka nieobecność zostanie zgłoszona co najmniej 24h przed treningiem (poprzez sms na nr 787203320) zostanie naliczone 50% opłaty podstawowej za trening. Istnieje możliwość odrobienia zajęć w danym miesiącu w inny dzień. Wówczas nie jest pobierane 50% opłaty podstawowej.
HARMONOGRAM (sezon 2023/2024) i płatności

Opłaty należy dokonać gotówką u trenrea lub przelewem na konto bankowe:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej “Klub Aloha”, ul. St. Batorego 4, 59-700 Bolesławiec.
Numer konta: (PKO BP) 93 1020 2137 0000 9602 0131 2388,
Tytuł: Imię i Nazwisko - nr uczestnika - miesiąc"
W przypadku braku możliwości dokonania przelewu, opłatę można uiścić gotówką bezpośrednio u trenera.
Pozdrawiamy! Zespół Tenis Park Bolesławiec

FAQ (Najczęściej zadawane pytania):

1 .Dlaczego w przypadku nieobecności musiałem zapłacić 100% kosztów zajęć?

Zgodnie z punktem 3.3 umowy uczestnik ponosi pełny koszt zajęć (100%) jeśli nie zgłosi swojej nieobecności co najmniej na 24h przed zajęciami. W momencie gdy nieobecnośc jest zgłaszana do nas za późno nie jesteśmy w stanie przeorganizować grafiku aby wypełnić powstałą lukę. W takich okolicznościach ponosimy pełne koszty (trenerów oraz ogrzewania hali - nie ma możliwości wyłączenia ogrzewania na jedną godzinę) Jednocześnie nie ma wystarczająco czasu aby poszukać innych chętnych na daną godzinę. Z tego powodu uczestnik musi ponieść 100% kosztów zajęć

2. Dlaczego w przypadku nieobecności zgłoszonej na 24h przed zajęciami opłata wynosi 50% kosztów zajęć?

Zgodnie z punktem 3.3 umowy, w przypadku nieobecności zgłoszonej na 24h przed zajęciami opłata za zajęcia wynosi 50%. Zgłoszenie na 24h przed zajęciami nie zawsze daje nam gwarancję odsprzedaży lub przeorganizowania grafiku tak aby o danej godzinie nie było luki. Wówczas również musimy ponieść podobne koszty jakby lekcja się odbyła. 50% tej kwoty częściowo to rekompensuje.

3. Czy każda nieobecność wiąże się z opłatą 100% lub 50%?

Zgodnie z punktem 3.3 umowy, w przypadku nieobecności zgłoszonej na 24h przed zajęciami i umówieniu się na odrobienie zajęć w innym terminie w danym miesiącu powoduję że żadna z tych opłat nie zostanie naliczona. Tak więc aby uniknąć opłat za nieobecnośc prosimy o zgłoszenie nieobecności na 24h przed zajęciami i umówienie się na nowy termin odrobienia tych zajęć.

4.Wydaje mi się, że trener skończył zajęcia 5 minut przed czasem?

Zgodnie z punktem 2.5 umowy, zajęcia trwają 55 minut (nie 60 min), w tym czas na przygotowanie się, rozgrzewkę oraz czynności porządkowe po zakończonych zajęciach (czas zajęć może zostać przedłużony stosownie do potrzeb realizacji założeń treningowych). Trenerzy potrzebują około 5 minut przerwy na sprawy organizacyjno-porządkowe (ustalenia z uczestnikami, rodzicami, rozliczenia, wpisanie zajęć do naszego systemu, toaletę itp.).

Oferta pracy - Trener Tenisa

PILNE: Kochasz Tenis?

Szukamy trenerów tenisa, którzy podzielą się swoją pasją w pracy z dziećmi, dorosłymi, przy odpowiednich kwalifikacjach możliwa również praca z zawodnikami TE. Praca w przyjaznym mieście o atrakcyjnym położeniu.

Co oferujemy:

  • praca z dziećmi, dorosłymi i ewentualnie z zawodnikami (TE)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (7.000 - 11.000 PLN)
  • zatrudnienie B2B lub umowa zlecenia lub umowa o pracę
  • możliwość zakwaterowania
  • praca w miłym zespole z możliwością rozwoju
  • stroje klubowe (dresy, koszulki)

Czego oczekujemy:

  • uczciwość, lojalność
  • zaangażowanie i entuzjazm w prowadzeniu treningów

Mile widziane:

doświadczenie z pracą z zawodnikami

Dane kontaktowe:

Tenis Park Bolesławiec

Whatsapp/Tel: +48 787 20 33 20

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: www.tenispark.pl


Strona 1 z 4