fbpx

787 20 33 20

Pierwsze turnieje nowego cyklu 2011 za nami.

W dniach 26 i 27 lutego odbyły się pierwsze turnieje nowego cyklu (2011) o Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym. W we wszystkich kategoriach wzięło udział ok. 30 zawodników z Bolesławca, Lwówka, Jeleniej Góry oraz Węglińca. W dalszej części artykuły znajdują się wyniki poszczególnych kategorii. Po raz pierwszy odbył się turniej deblowy kobiet. W finale Agnieszka Groth i Klaudia Witas pokonały parę Monika Ośko / Anna Haftarczuk.

Od lewej: Monika Ośko, Anna Haftarczuk, Agnieszka Groth, Klaudia Witas

W grze pojedynczej miejsca na podium kobiet ułożyły się jak w pierwszym turnieju poprzedniego cyklu. Zwyciężyła Klaudia Witas, drugie miejsce zajęła Monika Ośko, a trzecie Agnieszka Groth. Wyraźnie jednak widać, że mecze pomiędzy paniami są coraz bardziej wyrównane

W pierwszym turnieju deblowym drugiej edycji zwyciężyła para Darek Stos / Bartosz Stos tuż przed parą Stanisław Cebulski / Henryk Partyka. Trzecie miejsce zajęła para Bartosz Kasprzyk / Mariusz Sinica.

Od lewej: Dariusz Stos, Mariusz Sinica, Bartosz Stos, Bartosz Kasprzyk, Stanisław Cebulski, Henryk Paryka

W kategorii open turniej singlowy wygrała aktualny posiadacz Pucharu Mistrza Bolesławca Roman Lisak pokonując w finale Tomasza Ziembikiewicza 6/1 1/6 6/2. W meczu o 3 miejsce Stanisław Cebulski pokonał Roberta Twardowskiego.

Od lewej: Tomasz Ziembikiewicz i Roman Lisak.

Aktualna klasyfikacja znajduje się TUTAJ

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w turnieju, następny turniej już w marcu, więcej informacji wkrótce.