787 20 33 20

{password}

Tutaj będzie można przeczytać wszelkie informacje dotyczące wyjazdu.

Poniżej znajduje się pełna lista osób, które zdecydowały się na wyjazd:

1. Witold Korycki
11. Wioletta Piekarz
2. Justyna Kolankowska
12. Agnieszka Groth
3. Wioleta Obleszczuk
13. Mariusz Sinica
4. Daniel Obleszczuk
14. Stanisław Cebulski
5. Wojciech Bączek
15. Grzegorz Darul
6. Ewa Bączek
16. Piotr Owczarz
7. Henryk Partyka
17. Tomasz Szpila
8. Agnieszka Partyka
18. Marek Naglik
9. Małgorzata Nuckowska
19. Dominik Chodyra
10. Anna Kuzian
20. Bartek Chodyra


Aktualizacja: czwartek 28 kwiecień - NOCLEG.
Tak jak pisałem wcześniej będziemy mieszkać w 3 apartamentach. Dwa po 6 osób znajdujące się w tej samej lokalizacji i jeden 7 osobowy oddalony o 400m. Zakwaterowanie mamy w super miejscu, krok od Watykanu i centrum Rzymu, blisko do stacji Metra oraz musimy wziąć tylko jeden autobus (32) aby dostać się na korty. Jednocześnie udało się prawie zmieścić w zakładanej kwocie:
Cena za jedną noc od osoby wynosi: 45E + 2E (taksa klimatyczna) = 47E.  Za cały pobyt od osoby: 188E. 
UWAGA:
Lotnisko (Fiumicino) na którym lądujemy znajduje się za Rzymem. Tak więc musimy się dostać w jakiś sposób do apartamentów. Właściciele zaproponowali mi transport na 20 osób za 220E , 11E/os.  Pociąg z lotniska do centrum kosztuje tyle samo a musielibyśmy jeszcze później dostać się do apartamentu.
Dlatego też pozostała całkowita kwota to:
188E (nocleg) + 11E (transfer w Rzymie) = 199E / os.


Pokaż Rzym - Turniej Masters na większej mapie

Aktualizacja: poniedziałek 04 kwiecień - WIADOMOŚĆ OD EASYJET:


Bagaż podręczny
Z dniem 5 kwietnia wchodzą w życie nowe opłaty za bagaż rejestrowany oraz za bagaż podręczny przekraczający dozwolone wymiary, który musi zostać umieszczony w luku bagażowym.

Obowiązywać będą następujące opłaty:

 • Na stanowisku odprawy na lotnisku: opłata za bagaż rejestrowany i/lub za bagaż podręczny, który przekracza maksymalne dozwolone wymiary i musi zostać umieszczony w luku bagażowy, wynosi 120zł od sztuki
 • Przy wyjściu do samolotu: pasażerowie, którzy udadzą się bezpośrednio do wyjścia do samolotu z jedną sztuką bagażu podręcznego o wymiarach przekraczających dozwolone maksymalne wymiary, będą musieli uiścić opłatę w wysokości 200zł, a ich bagaż zostanie umieszczony w luku bagażowym Należy pamiętać, że na pokład samolotu linii easyJet jedna osoba może wnieść jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25 cm.

  Jeżeli pasażer pojawi się z więcej niż jedną sztuką bagażu podręcznego, dodatkowy bagaż zostanie umieszczony w luku. Ma to na celu zapewnienie pasażerom niskich cen biletów lotniczych, sprawnego zajmowania miejsc na pokładzie i wygodnych warunków podróży. Jedną sztukę bagażu stanowi np. torebka, aktówka, laptop i torba na laptopa. Przykładowo, osoba podróżująca z walizką na kółkach i dodatkową torebką lub torbą na laptopa powinna rozważyć umieszczenie mniejszych sztuk bagażu w walizce. Jeżeli umieszczenie wszystkich bagaży podręcznych w jednym będzie niemożliwe, jedna sztuka bagażu zostanie umieszczona w luku bagażowym, a pasażer będzie musiał dokonać opłaty w wysokości 200zł. Ma to na celu uniknięcie opóźnień przy wsiadaniu do samolotu oraz punktualne odloty naszych pasażerów.

 

 

 

 

Aktualizacja: wtorek 25 stycznia - BILETY LOTNICZE
Zarezerwowałem bilety lotnicze, poniżej znajdują się informacje na temat lotu:

flightBerlin Schoenefeld do Rzym Fiumicino (Terminal 2)
 • Wylot 11 maja 2011 19:05
 • Przylot 11 maja 2011 21:10
 • Lot 4691
 • Stanowisko odprawy otwierane jest 11 maja 2011 17:05
 • Stanowisko odprawy zamykane jest 11 maja 2011 18:25
flightRzym Fiumicino (Terminal 2) do Berlin Schoenefeld
 • Wylot 15 maja 2011 21:50
 • Przylot 15 maja 2011 23:55
 • Lot 4694
 • Stanowisko odprawy otwierane jest 15 maja 2011 19:50
 • Stanowisko odprawy zamykane jest 15 maja 2011 21:10

Na każdego przypada 1 szt. bagażu rejestrowanego i 20 kg łącznej wagi bagażu.

ROZLICZENIE BILETÓW LOTNICZYCH:
Całkowity koszt wyniósł: 11.048zł  (rachunek easyjet). Dwie osoby bez bagażu dodatkowego przez co na osobę: 592zł /osobę.
( 11.048zł + 200zł = 11248zł  / 19os = 592zł/os ). Do zwrotu 8zł /osobę.

 

Aktualizacja: wtorek 25 stycznia - BILETY NA MECZE

Na całe szczęście udało się zarezerwować dla wszystkich bilet na mecze. Biorąc pod uwagę podejście włochów do sprawy mieliśmy sporo szczęścia. Miejsca dostępne w sprzedaży nie abonamentowej, same w sobie nie są dobre, ale organizatorzy na samym początku sprzedali pośrednikom te lepsze i nie były one dostępne za normalną cenę. Nie ma też możliwości wybierania miejsc, tylko "system - komputer" wybiera te "niby najlepsze" z aktualnie dostępnych. Z doświadczenia wiem, że system wybiera te, które pozwalają w pełni i optymalnie zapełnić stadion. Więc często dobierane one są od góry a nie od dołu. Na szczęście z pomocą osób na miejscu w Rzymie, a za pośrednictwem oficjalnej strony udało się wybrać najlepsze z dostępnych miejsc na korcie centralnym i co najważniejsze razem. Poniżej znajdują się one mniej więcej zaznaczone, z podziałem na dni. Wszystkie te miejsca są dość wysoko i trzeba się na to nastawić. W czwartek rano mamy miejsca w połowie górnych trybun ale jeszcze na wysokości kortu, w czwartek wieczorem mamy rzędy 3 i 4 z boku kortu (lepszych miejsc na górnych trybunach nie można mieć). Najgorzej jest w niedziele - na finałach - ale jest to dość oczywiste ze względu na zainteresowanie. Choć może się okazać, że nie będzie to miało większego znaczenia, ze względu na to kto dojdzie to finału.

ROZLICZENIE BILETÓW:
Przy zakupie na oficjalnej stronie sprzedaży doliczana jest prowizja za obsługę przygotowania biletów oraz koszty wysyłki. Opłaty te za wszystkie nasze bilety wyniosły: 279,81E . (faktura 1 i faktura 2). Dlatego też do każdego biletu trzeba było dodać 4E tychże (niespodziewanych) opłat.

 

Aktualizacja: środa 2 luty - TRANSFER NA LOTNISKO,
Wysłałem zapytanie do firmy VIP Europa o której rozmawialiśmy na spotkaniu i cena dla 19 osób wyniosłaby 100zł w jedną stronę, czyli 200zł w dwie strony. Tak więc proszę się zastanowić i musimy podjąć decyzję najpóźniej do końca lutego, jeśli chcielibyśmy wszyscy z nimi jechać.

 

Aktualizacja: sobota 5 luty - ZAKWATEROWANIE,
Tak samo jak bilety na mecze, zakwaterowanie zaabsorbowało dużo mojej energii. Ale wiem na ile jest ono ważne zwłaszcza w Rzymie, gdzie transport jest bardzo chaotyczny i utrudniony. Wysłałem kilkadziesiąt zapytań i wszystko wskazuje na to, że będziemy mieszkać w dwóch oddzielnych lokalizacjach oddalonych od siebie o około 400m, ale w bardzo dobrym położeniu bo w okolicach Watykanu, gdzie jest blisko do centrum, stacji metra , oraz dzieli nas tylko jeden autobus od kortów. Więcej szczegółów na temat zakwaterowania wkrótce - jak ustalę szczegóły z właścicielami.

Napisz komentarzFILMY

RELACJA Z TENIS PARK PIKNIK 2014

SUPERMASTERS'15 - FINAŁ DEBLA K. WITAS/ T. ZIEMBIKIEWICZ vs. R. STANKOWSKI / R. WALKOWIAK