fbpx

787 20 33 20

W dniach 26 i 27 marca w Bolesławcu odbył się kolejny turniej z cyklu o Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym. W turnieju wystartowało w sumie ponad 30 zawodników w trzech kategoriach: Singiel Open , Debel Open oraz Singiel Kobiet.

Był to jeden z najlepiej obsadzonych turniejów od początku trwania imprezy. W zawodach wzięli udział zawodnicy z Bolesławca, Lwówka Śląskiego, Wrocławia i  Jeleniej Góry.
W kategorii singiel kobiet czwarte miejsce zajęła debiutująca Małgorzata Nuckowska, trzecie miejsce wywalczyła Agnieszka Groth. Bardzo udany debiut zaliczyła Agnieszka Partyka zajmując drugie miejsce. Po raz czwarty z rzędu turniej wygrała Klaudia Witas. Gratulacje !

Od lewej: Agnieszka Parytka (IIm), Klaudia Witas (Im), Agnieszka Groth (IIIm)

W finale debla open para Rafał Kwieciński / Kacper Zwolski pokonała Bartosza Kasprzyka i Tomasza Ziembikiewicza. Trzecie miejsce zajęła para Tomasz Szpila / Tomasz Rzemek pokonując w małym finale debiutującego w cyklu Marka Pudełko i Dominika Chodyrę.

Od lewej: Bartosz Kasprzyk i Tomasz Ziembikiewicz (IIm), Kacper Zwolski i Rafał Kwieciński (Im)

Od lewej: Dominik Chodyra i Marek Pudełko (IVm), Tomasz Rzemek i Tomasz Szpila (IIIm)

Do udanych może zaliczyć swój start Rafał Kwieciński, który zwyciężył również w kategorii singiel open, pokonując w finale Tomasza Ziembikiewicza. W meczu o trzecie miejsce z trudem Roman Lisak pokonał Stanisława Cebulskiego.

Od lewej: Tomasz Ziembikiewicz (IIm) i Rafał Kwieciński (Im)

Od lewej: Roman Lisak (IIIm) i Stanisław Cebulski (IVm)

Aktualna klasyfikacja znajduje się TUTAJ

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w turnieju, następny turniej już 16 i 17 kwietnia.

TENIS PARK OPEN to cykl turniejów organizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha. Zawody odbywają się w grze pojedynczej oraz podwójnej i mają wyłonić najlepszego tenisistę z Bolesławca i okolic. Na koniec każdego sezonu rozegrany będzie TENIS PARK MASTERS - turniej mistrzów po którym zawodnik z największą sumą punktów (singla i debla) otrzyma Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym.

FILMY

RELACJA Z TENIS PARK PIKNIK 2014

SUPERMASTERS'15 - FINAŁ DEBLA K. WITAS/ T. ZIEMBIKIEWICZ vs. R. STANKOWSKI / R. WALKOWIAK