787 20 33 20

ZAPISY 2018/2019

Szczegółowe informacje i formularz do zapisów na zajęcia tenisowe

TENIS PARK OPEN

Zapisy, kalendarz, ranking turniejów Tenis Park Open 2017/2018

LIGA +35

Zapisy, terminarz, wyniki meczy ligi tenisowej dla tenisistów powyżej 35 roku życia.

ODWIEDŹ NAS NA FB!

Polub naszą stronę na facebooku i bądź na bieżąco z tym co się u nas dzieje!

Zachęcamy wszystkich rodziców dzieci grających w Akademii Tenisa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sezonu letniego. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące organizowanego obozu - Aloha Tenis Camp, kolejnego spotkania wszystkich klubowiczów - Tenis Park Piknik oraz nowym systemie opłat w sezonie letnim 2011.


Drodzy Rodzice!

Na szczęście zimę mamy już za sobą, a sezon letni już za chwilę stanie się rzeczywistością. W związku z tym chciałbym przekazać kilka ważnych informacji, na których przekazanie nie zawsze jest czas podczas naszych krótkich kontaktów.

1. OPŁATY ZA ZAJĘCIA:

Od 1 maja czyli początku sezonu letniego zmieni się system opłat za zajęcia z tenisa ziemnego.

2h/ tydzień - 170zł /mc
1h/ tydzień - 90 zł /mc

Każdy z uczestników zajęć musi zostać członkiem Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "Klub Aloha" ściśle współpracującego z Akademią Tenisa. Opłata jest stała niezależnie od obecności uczestnika na zajęciach, natomiast wszystkie zajęcia, które nie odbędą się z różnych przyczyn będą każdorazowo odliczane w wysokości 20zł/zajęcia.

ZAJĘCIA NA WAKACJE:
LIPIEC - wyjazd na obóz - w tym miesiącu zajęcia w Bolesławcu będą odwołane.
SIERPIEŃ - Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku po 1h - każdy będzie mógł przyjść ile razy starczy mu sił i w dni które będą mu odpowiadać - (szczegółowe informacje wkrótce).

2. TENIS PARK PIKNIK 2011 – coroczne spotkanie.

Podobnie jak w zeszłym roku pragniemy zorganizować spotkanie wszystkich klubowiczów Akademii Tenisa i Klubu Aloha, ich rodziców, przyjaciół i znajomych. W tym roku mamy nadzieję, że impreza będzie jeszcze bardziej udana. Mnóstwo nowych gier i atrakcji, rozgrywki tenisowe, ciekawe upominki, niespodzianki a przede wszystkim Wasza obecność sprawią, że wszyscy będziemy się znakomicie bawić. Będzie to również znakomita okazja aby sprawdzić nabyte umiejętności w sportowej rywalizacji.
W tym roku chcemy także poznać wasze pasje i zdolności niekoniecznie związane z tenisem. Dlatego też dla wszystkich odważnych ochotników otworzymy scenę na pierwszy TENIS PARK TALENT SHOW, gdzie wszyscy chętni będą mogli pokazać swoje niezwykłe umiejętności. Wszystkich zainteresowanych startem w konkursie zapraszamy do informowania nas o tym do końca maja abyśmy mogli przygotować niezbędne wyposażenie.

Co: Tenis Park Piknik 2011
Gdzie: TENIS PARK. ul. Lubańska 59-700 Bolesławiec
Kiedy: 05 czerwiec 2011, g. 14:00

Zdjęcia z poprzedniej edycji
Film z poprzedniej edycji

3. LETNI OBÓZ TENISOWY – ALOHA TENIS CAMP 2011

W tym roku na przełomie czerwca i lipca odbędzie się obóz tenisowy (z elementami windsurfingu lub żagli). Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ. W związku z tym od 28 czerwca do końca lipca zajęcia tenisowe w Bolesławcu nie będą się odbywały.

Napisz komentarzTenis Park w liczbach


W naszym klubie:

2
kryte korty tenisowe

59
rozegranych turniejów

138
zawodników

253
przeszkolonych tenisistów

PARTNERZY


Oto lista naszych partnerów. Chcesz zostać jednym z nich? Zapraszamy! Razem osiągamy więcej!