787 20 33 20

ZAPISY 2018/2019

Szczegółowe informacje i formularz do zapisów na zajęcia tenisowe

TENIS PARK OPEN

Zapisy, kalendarz, ranking turniejów Tenis Park Open 2017/2018

LIGA +35

Zapisy, terminarz, wyniki meczy ligi tenisowej dla tenisistów powyżej 35 roku życia.

ODWIEDŹ NAS NA FB!

Polub naszą stronę na facebooku i bądź na bieżąco z tym co się u nas dzieje!

Turniej Supermasters już za nami. To najważniejszy turniej w roku podsumowujący umiejętności i taktykę zawodników Akademii Tenisa. W rywalizacji zmierzyli się Panowie i Panie, początkujący i ci, którzy grają już dłużej. Znamy więc najlepszych!W kategorii Singiel Open najlepszy okazał się 19-letni Kacper Zwolski, który również został Mistrzem Bolesławca. Jak powiedział nam Kacper, aby wygrywać, musi złożyć się na to wiele czynników -koncentracja, taktyka i skupienie. Miałem świetnych rywali -podkreśla Kacper.  Drugie miejsce w tej kategorii zdobył Norbert Stolicki, trzecia była Klaudia Witas, czwarty zaś Wojtek Bączyk.Klaudia okazał się liderką w kategorii singiel kobiet. Dużo trenuje i wkłada wiele serca w swoją grę i to zapewne jest jednym z czynników, który sprawia, że zdobywa coraz więcej i z pewnością jeszcze wiele sukcesów przed nią.


Pozostałe miejsca w tej kategorii należą do: Moniki Ośko ( II miejsce), Anny Haftarczuk ( III miejsce) oraz do Małgorzaty Nuckowskiej ( IV miejsce).

W budzącej równie wiele emocji kategorii Debel open najlepsze duety to:

I miejsce Stanisław Cebulski/Robert Tomczyk

II miejsce Mariusz Sinica/Kacper Zwolski

III miejsce Tomasz Rzemek/Tomasz Szpila

IV miejsce Norbert Stolicki/Robert Twardowski


Warto wspomnieć również oczywiście o tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Również w kategorii Rookie(początkujących) znalazło się miejsce w turnieju Supermasters. Zaangażowanie, coraz lepsza gra i wielki uśmiech na twarzach - to znaki rozpoznawcze początkujących z Akademii Tenisa. Wśród mężczyzn najlepsi byli:

I miejsce - Jacek Rostkowski

II miejsce Łukasz Paciejewski

III miejsce Paweł Remiszewski

IV miejsce Jacek Olesiński

Kobiecy tenis w tej kategorii, również jest godny wyróżnienia.

I miejsce należy do Anny Olesińskiej

II miejsce, to zasłużony wynik Marty Szczepańskiej

III na podium była Joanna Paciejewska
Podczas turnieju Supermasters odbył się również challenger, czyli turniej dla zawodników spoza ósmego miejsca na liście rankingowej. Oto wyniki w tej kategorii:

I miejsce Dominik Chodyra

II miejsce Robert Stankowski

III miejsce Jarek Boczar

Tradycją na kortach Tenis Park jest również konkurs na najszybszy serwis. Jaka technika jest najlepsza, aby być tym najszybszym? O tym pewnie najlepiej wie Kacper Zwolski, przez którego osiągnięta prędkość piłki 154 zagwarantowała mu najszybszy serwis i zapewne również wspomniane już wcześniej Mistrzostwo Bolesławca.

W generalnej klasyfikacji za 2012 rok pierwsze miejsce należy do Agnieszki Groth -miała najwięcej punktów w całym cyklu.


Gratulujemy wszystkim wymienionym, a także tym, którzy już ostrzą sobie pazury...to znaczy rakiety, na kolejne turnieje!


Napisz komentarzTenis Park w liczbach


W naszym klubie:

2
kryte korty tenisowe

59
rozegranych turniejów

138
zawodników

253
przeszkolonych tenisistów

PARTNERZY


Oto lista naszych partnerów. Chcesz zostać jednym z nich? Zapraszamy! Razem osiągamy więcej!