787 20 33 20

ZAPISY 2018/2019

Szczegółowe informacje i formularz do zapisów na zajęcia tenisowe

TENIS PARK OPEN

Zapisy, kalendarz, ranking turniejów Tenis Park Open 2017/2018

LIGA +35

Zapisy, terminarz, wyniki meczy ligi tenisowej dla tenisistów powyżej 35 roku życia.

ODWIEDŹ NAS NA FB!

Polub naszą stronę na facebooku i bądź na bieżąco z tym co się u nas dzieje!Drodzy Rodzice !

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się nowy rok szkolny. Również w Akademii Tenisa po wakacyjnej przerwie zaczynamy regularne zajęcia. Wszystkich chętnych na zajęcia grupowe zapraszamy do zapisania się w następujący sposób:


1. Należy zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach wypełniając poniższy FORMULARZ  lub wysłać te same informacje SMS’em pod numer 787203320, bądź ewentualnie zgłosić się telefonicznie. Prosimy o terminowe zgłoszenia - zapisy w późniejszym terminie mogą być utrudnione lub niemożliwe.

2. Preferowane godziny zajęć będzie można dosłać po zapoznaniu się z szkolnymi planami lekcji. (poprzez formularz, SMS’em lub telefonicznie). Po tym okresie przystępujemy do układania planów zajęć zgodnie z otrzymanymi informacjami.


UWAGA: FUNKCJONOWANIE AKADEMII TENISA W SEZONIE 2015/2016 określa ten REGULAMIN.

(Każdy uczestnik/opiekun będzie zobowiązany do podpisania i stosowania się do jego postanowień - dlatego już teraz prosimy o zapoznanie się z nim, gdyż znajduje się tam wiele ważnych informacji)

Sezon rozpoczynamy od września 2015 i będzie trwał do końca czerwca 2016. Kolejny rok ceny pozostają te same. Aby ułatwić wybór co do ilości godzin w tygodniu zebraliśmy wszystko w jedną tabelę:

PROMOCJA DLA RODZEŃSTWA:  Opłata stanowi sumę godzin granych tygodniowo przez rodzeństwo.
Przykład: Pierwsze dziecko gra 2h w tygodniu, drugie dziecko gra 1h w tygodniu
Opłata wyniesie: 310zł jak za 3h tygodniowo.

* podane kwoty dotyczą 4h//8h/12h/16h w miesiącu - w zależności od ilości godzin granych tygodniowo. W przypadku gdy w danym miesiącu odbędzie się mniejsza ilości zajęć, zajęcia zostaną odrobione w kolejnych miesiącach bądź gdy będzie to niemożliwe nadpłata zostanie zwrócona w ostatnim miesiącu sezonu lub zaliczona na jego poczet  (dotyczy tylko zajęć, które się nie odbyły z powodu działania siły wyższej lub zostały odwołane przez trenera – nie dotyczy absencji uczestników) - więcej szczegółowych informacji w REGULAMINIE.Tenis Park w liczbach


W naszym klubie:

2
kryte korty tenisowe

59
rozegranych turniejów

138
zawodników

253
przeszkolonych tenisistów

PARTNERZY


Oto lista naszych partnerów. Chcesz zostać jednym z nich? Zapraszamy! Razem osiągamy więcej!